март
Гудачко дувачки оркестар

Ноте за гудачко дувачки оркестар можете преузети са следећег линка

https://drive.google.com/open?id=1Pj0F_lHyg7AzH0-jnKPUctzR5vFD34b7

Објављено: 24.03.2020

Настава хора

Поштовани,

преко следећег линка можете приступити садржајима из предмета Хор.

https://www.facebook.com/groups/563195717888270/

Објављено: 23.03.2020

Настава на даљину

Поштовани родитељи, драги ученици,

обавештамо Вас да од понедељка , 23.03.2020. почиње настава на даљину. Све потребне информације добићете од разредног старешине, односно предметног наставника. Од понедељка ће вам на располагању бити сви наставници у термину од 11-12 и од 17-18 часова, сваког радног дана, где можете да их питате да вам разјасне све што је везано за наставу, уколико има неких нејасноћа. Углавном ће се користити  комуникација путем електронских медија. Школа ће радити у дежурсту од 10-12 часова сваког радног дана.

Желим нам свима добро здравље и срећу, и пуно успеха у наредном периоду.

Објављено: 20.03.2020

Обустава наставe

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, обуставља се настава у просторијама школе. Ученици ће имати наставу на даљину. Комплетнији извештај и објашњење поводом држања наставе на даљину добићете 18.03.2020. од разрредног старешине. Обавештења ће се постављати на сајту школе.

Објављено: 16.03.2020

Важно саопштење

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој триторији Републике Србије, сва такмичења се одлажу на неодређено време. Комплетније информације, везане за такмичења која организује наша школа, добијаћете путем електронских медија.

Објављено: 16.03.2020
децембар
Саксофонијада 2020

Све информације везане за такмичење "Саксофонијада" се налазе у одељку Такмичења - Саксофонијада.

Објављено: 11.12.2019
октобар
Одлука за јавну набавку мале вредности

На основу члана 108. Закона о јавним набавкама (Сл. Гл. РС бр. 124/2012, 14/2015, 68/2915), директор Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву доноси

 

ОДЛУКУ

 

1. Да се уговор о јавној набаци мале вредности услуга бр. 07/19, чији је предмет "Радови на санацији крова приземног дела зграде Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву" додели Привредном друштву "Далком" ДОО, Српских Совјета 1а из Смедерева.

Увидом у списак јавног позива за набавку мале вредности "Радови на санацији на крову приземног дела Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву", преузели су и доставили понуду:

                1. "Далком" ДОО, Српких Совјета 1а, из Смедерева, укупна цена без ПДВ-а 899.500,00 динара, укупна цена са ПДВ-ом 1.079.400,00 динара.

Комисија је након отварања понуда, а у складу са чл.60 Закона о јавним набавкама, по критеријуму за оцену понуда "Најнижа понуђена цена" донела Закључак да је најнижа понуђена цена за јавну набавку  бр. 07/19, "Радови на санацији крова приземног дела Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву понуђена од стране "Далком" ДОО, Српских Совјета 1а из Смедерева. Уједно је ово била и једина понуда

Цена јавне набавке мале вредности "Радови на санацији крова приземног дела зграде Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву", укупна цена са ПДВ-ом је 1.079.400,00 динара.

2. Правна поука:

Захтев за заштиту права подноси се Наручиоцу, а копија се истовремено  доставља Републичкој комисији за заштиту права у року од 5 (пет) дана од дана објављивања одлуке на порталу Јавних набавки.

3. Одлуку објавити на порталу Јавних набавки.

 

Објављено: 26.10.2019

Јавна набавка мале вредности

Расписује се јавна набавка мале вредности под називом "Радови на санацији крова приземног дела зграде Музичке школе "Коста Манојловић" у Смедереву".

Све додатне информације могу се добити путем телефона, електронске поште и портала јавних набавки.

Комплетна конкурсна документација се може преузети са портала јавних набавки.

Објављено: 11.10.2019
септембар
Осигурање ученика

Позивају се заинтересовани да доставе понуде за осигурање учеика. Рок за доставу је понедељак, 10.09.2020.

Објављено: 06.09.2019
јун
Пријемни испит за основну музичку школу

Комплетан списак тестиране деце као и резултате можете погледати у одељку Вести

 

 

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

ЗА ОМШ 2019.  год.

СРПСКО ТРАДИЦИОНАЛНО ПЕВАЊЕ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред ОШ-СШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Хелена

Стојић

 

5.

 

АПРИЛ

 

/

2.

Лара

Протић

 

2. СМШ

АПРИЛ

 

/

3.

Уна

Ђурлео

 

6.

МАЈ

 

/

4.

Мина

Лазић

 

5.

МАЈ

 

/

5.

Кристина

Митровић

 

7.

МАЈ

 

/

6.

Александра

Милосављевић

 

6.

МАЈ

 

/

7.

Јована

Шћепановић

 

6.

 

АПРИЛ

 

/

8.

Милица

Ивковић

 

5.

 

АПРИЛ

 

/

9.

Петра

Максић

 

6.

 

ЈУН

 

Етно

10.

Ђорђе

Ракетић

 

7.

АПРИЛ

 

/

11.

Анђела

Јанковић

 

7.

АПРИЛ

 

/

12.

Ивана

Белошевић

8.

ЈУН

/

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

13.

Матеја

Лазић

 

5.

 

ЈУН

 

/

14.

Филип

Благојевић

 

8.

 

АПРИЛ

/

15.

Анка

Савић

 

7.

АПРИЛ

 

/

16.

Милица

Посавец

 

7.

ЈУН

 

/

 

СОЛО ПЕВАЊЕ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред ОШ-СШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Невена

Стефановић

 

1.СШ

 

МАЈ

 

/

 

2.

Анђелија

Николић

 

1.СШ

 

АПРИЛ

 

/

 

3.

Софија

Ђекић

2. СМШ

ЈУН

/

 

4.

Мила

Живковић

2. СМШ

ЈУН

/

5.

Неда

Јовановић

 

7.

 

АПРИЛ

 

/

6.

Теодора

Љубишић

 

7.

 

ЈУН

/

7.

Ива

Стојановић

 

1.СШ

 

АПРИЛ

 

/

8.

Љубица

Огаревић

 

7.

 

МАЈ

 

/

9.

Марко

Оташевић

 

2.СШ

 

ЈУН

 

/

 

ВИОЛОНЧЕЛО У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Вук

Јагодић

 

2.

 

МАЈ

 

/

2.

Душан

Малеташки

 

5.

 

МАЈ

 

Труба

 

ВИОЛУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Софија

Богићевић

 

3.

 

АПРИЛ

 

Виолина

 

ВИОЛИНУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Пелагија

Пауновић

 

2.

 

МАЈ

 

/

 

2.

Ђорђе

Младеновић

 

5.

 

АПРИЛ

 

Гитара

3.

Анђелија

Чеперковић

 

2.

 

МАЈ

 

Гитара

4.

Лена

Селмановић

 

5.

 

МАЈ

 

Виолончело

5.

Ана

Смиљковић

 

3.

 

МАЈ

 

/

6.

Магдалена

Костић

 

3.

 

АПРИЛ

 

/

 

7.

Нина

Младеновић

 

2.

 

АПРИЛ

 

Клавир

8.

Нина

Радосављевић

 

3.

 

АПРИЛ

 

Виолончело

9.

Ирина

Нешовић

 

5.

 

МАЈ

 

Гитара

10.

Тадеј

Радовановић

 

2.

 

МАЈ

 

Гитара

11.

Илија

Јокић

5.

ЈУН

Гитара

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

12.

Андреј

Палић

 

2.

 

АПРИЛ

 

/

13.

Магдалена

Милић

 

2.

 

МАЈ

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Флауту

14.

Тамара

Радосављевић

 

2.

 

МАЈ

 

Гитара

15.

Милица

Вучковић

 

3.

 

ЈУН

 

/

16.

Антонина

Миленковић

3.

ЈУН

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Флауту

17.

Анђела

Раковић

 

5.

 

МАЈ

 

Гитара

18.

Миња

Николић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

19.

Софија

Пауновић

 

2.

 

АПРИЛ

 

Клавир

 

КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Лара

Савковић

 

4.

 

МАЈ

 

Гитара

 

2.

Анастасија

Стојановић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

3.

Валериа

Чолак

 

2.

 

МАЈ

 

Гитара

 

4.

Теодора

Миновски

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

5.

Дорис

Максимовић

 

2.

 

МАЈ

 

Виолина

 

6.

Барбара

Ђорђевић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

7.

Милан

Сентић

 

2.

 

МАЈ

 

Виолина

 

8.

Софија

Стојић

 

3.

 

МАЈ

 

Виолина

 

9.

Анђелија

Атанасковић

 

2.

 

ЈУН

 

Флаута

 

10.

Дуња

Јовић

3.

ЈУН

/

 

11.

Теодора

Станојевић

 

3.

 

АПРИЛ

 

Гитара

 

12.

Борис

Стошић

 

5.

 

АПРИЛ

 

/

 

13.

Страхиња

Панић

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

14.

Александра

Ђурић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

15.

Никола

Ђурић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

16.

Ђорђе

Тирнанић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

17.

Емилија

Здравковић

 

3.

 

ЈУН

 

/

 

18.

Матеја

Петковић

 

3.

 

АПРИЛ

Хармонику

 

19.

Милица

Матејић

 

2.

 

ЈУН

 

Виолина

 

20.

Лана

Миленковић

 

2.

 

АПРИЛ

 

Виолина

 

21.

Милица

Јоксимовић

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

22.

Видак

Драшковић

 

2.

 

МАЈ

 

/

 

23.

Дарија

Аранђеловић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

24.

Ђорђе

Максимов

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

25.

Вања

Жарковић

 

3.

 

АПРИЛ

 

/

 

26.

Огњен

Грујић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

27.

Олга

Савковић

 

2.

 

МАЈ

 

Виолина

 

28.

Андрија

Раденковић

 

2.

 

МАЈ

 

/

 

29.

Лана

Манасијевић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

30.

Вања

Тодоров

 

2.

 

ЈУН

 

Виолина

 

31.

Невена

Мијалковић

 

5.

 

МАЈ

 

/

 

32.

Јован

Јанковић

 

4.

 

ЈУН

 

/

 

33.

Милица

Ђорђевић

 

4.

 

ЈУН

 

Флаута

 

34.

Луна

Стефанов

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

35.

Нина

Јевђенијевић

 

2.

 

ЈУН

 

Виолина

 

36.

Маријана

Благојевић

 

5.

 

АПРИЛ

 

Виолина

 

37.

Анђела

Васић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

38.

Немања

Карић

 

2.

 

АПРИЛ

 

/

 

39.

Неда

Дојчиновић

 

1.

 

ЈУН

 

Гитара

 

40,

Лена

Милентијевић

 

2.

 

ЈУН

 

Гитара

 

41.

Ива

Миловановић

 

3.

 

АПРИЛ

Хармонику

 

42.

Александар

Стојановић

 

5.

 

МАЈ

 

Гитара

 

43.

Ива

Станишић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

44.

Сара

Зарић

 

4.

 

МАЈ

 

Виолина

 

45.

Маша

Марковић

 

3.

 

АПРИЛ

 

Гитара

46.

Лена

Ђорђевић

 

3.

 

АПРИЛ

/

 

47.

Милица

Златковић

3.

ЈУН

/

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

 

48.

Јован

Симић

3.

ЈУН

/

 

49.

Павле

Дрча

2.

ЈУН

Гитара

 

50.

Валерија

Штукеља

 

4.

 

МАЈ

 

Гитара

 

52.

Ђорђе

Марковић

 

3.

 

МАЈ

 

Гитара

 

53.

Емилија

Момчиловић

 

2.

 

ЈУН

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Флауту

 

54.

Нађа

Јањушевић

 

4.

 

ЈУН

 

Гитара

 

55.

Сара

Свилар

 

2.

 

МАЈ

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Флауту

 

САКСОФОН У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и

презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Петар

Марковић

 

6.

 

АПРИЛ

 

Гитара

 

2.

Теодора

Ташковска

5.

ЈУН

Соло певање

 

3.

Душан

Станковић

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

4.

Вукашин

Живановић

 

3.

 

ЈУН

 

Труба

 

КЛАРИНЕТ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и

презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

 Максим

Ћупурдија

6.

ЈУН

Саксофон

 

2.

Јана

Јокић

3.

ЈУН

Виолончело

 

3.

Константин

Гајић

 

3.

 

МАЈ

 

Виолина

 

4.

Јана

Нешић

 

6.

 

МАЈ

 

/

 

5.

Дуња

Ђорђевић

 

6.

 

МАЈ

 

/

 

ТРОМБОН У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и

презиме

Разред

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Димитрије

Стевановић

7.

ЈУН

/

 

ФЛАУТУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и

презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Дуња

Миленковић

 

3.

 

АПРИЛ

 

Виолончело

 

2.

Дуња

Нешић

 

3.

 

ЈУН

 

Клавир

 

3.

Софија

Ђурђевић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

4.

Маша

Мишковић

 

4.

 

МАЈ

 

Етно

 

5.

Оља

Исаиловић

 

2.

 

АПРИЛ

 

/

 

6.

Теодора

Ресавац

 

3.

 

МАЈ

 

Виолина

 

7.

Марта

Трајковић

 

4.

 

МАЈ

 

Кларинет

 

ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Лазар

Живковић

 

4.

 

МАЈ

 

Саксофон

2.

Милица

Ранђеловић

 

4.

 

МАЈ

 

Клавир

3.

Лука

Милановић

 

3.

 

АПРИЛ

 

/

4.

Никола

Попадић

 

2.

 

ЈУН

 

/

5.

Јован

Јовић

4.

ЈУН

/

6.

Предраг

Јосимовић

2.

ЈУН

/

 

7.

Филип

Цветковић

 

3.

 

ЈУН

/

8.

Марко

Трајковић

2.

ЈУН

/

9.

Михајло

Крстић

2.

ЈУН

Клавир

10.

Алекса

Златановић

 

5.

 

МАЈ

 

/

 

ГИТАРУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Анастасија

Мишић

 

3.

 

АПРИЛ

 

/

 

2.

Душан

Петровић

 

4.

 

АПРИЛ

 

/

 

3.

Арсен

Бечановић

 

3.

 

МАЈ

 

Клавир

 

4.

Тодор

Тодоровић

 

5.

 

МАЈ

 

/

 

5.

Елена

Петковић

 

3.

 

МАЈ

 

Флаута

 

6.

Матеја

Милић

 

4.

 

МАЈ

 

Виолина

 

7.

Дуња

Ђорђевић

 

3.

 

МАЈ

 

Клавир

 

8.

Милица

Пантелић

 

2.

 

МАЈ

 

Клавир

 

9.

Емилија

Радовановић

 

2.

 

МАЈ

 

/

 

10.

Алекса

Јовић

2.

ЈУН

Клавир

 

11.

Даница

Вуковић

2.

ЈУН

Клавир

 

12.

Андрија

Јоксимовић

4.

ЈУН

/

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

 

13.

Сара

Живковић

 

5.

 

ЈУН

 

/

 

14.

Игњат

Добросављевић

2.

ЈУН

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Кларинет

 

15.

Лазар

Малетић

3.

ЈУН

Клавир

 

16.

Димитрије

Милетић

 

2.

 

АПРИЛ

 

/

 

17.

Ања

Плазинић

4.

ЈУН

Виолина

 

18.

Матија

Мунћан

2.

ЈУН

/

 

19.

Ђорђе

Бошчанин

2.

ЈУН

/

 

20.

Лара

Живковић

 

4.

 

МАЈ

 

Клавир

 

21.

Матија

Кочић

 

3.

 

ЈУН

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Саксофон

 

22.

Вук

Стојановић

 

4.

 

АПРИЛ

 

/

 

23.

Алекса

Перић

3.

ЈУН

Клавир

 

24.

Василије

Аксентијевић

 

3.

 

МАЈ

 

/

 

25.

Вукашин

Штерлинг

 

2.

 

МАЈ

 

/

 

26.

Евгенија

Михајловић

 

4.

 

МАЈ

 

Клавир

 

27.

Димитрије

Бељић

 

4.

 

АПРИЛ

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Трубу

 

28.

Бојана

Гилановић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

29.

Лана

Скрбишек

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

30.

Дуња

Јаковљевић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

31.

Алекса

Лазић

 

2.

 

ЈУН

 

/

 

32.

Василије

Стошић

 

4.

 

АПРИЛ

 

/

 

33.

Лука

Крстовић

 

3.

 

МАЈ

УЧЕНИК МОЖЕ УПИСАТИ

Флауту

 

 

СВЕТИ САВА

 

ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Алекса

Коцић

2.

АПРИЛ

/

2.

Јован

Стошић

3.

АПРИЛ

/

3.

Бојан

Пржић

3.

МАЈ

/

4.

Лазар

Здравковић

3.

АПРИЛ

/

5.

Анрија

Петковић

2.

АПРИЛ

/

6.

Стефан

Станковић

3.

АПРИЛ

/

 

ВИОЛИНУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

 

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Стефан

Симоновић

4.

АПРИЛ

Клавир

2.

Анка

Ранковић

2

ЈУН

Клавир

3.

Александра

Столић

3.

АПРИЛ

/

4.

Магдалена

Лазаров

3.

МАЈ

Флаута

5.

Софија

Живковић

 

4.

 

АПРИЛ

 

Клавир

6.

Сара

Марковић

 

5.

АПРИЛ

Клавир

7.

Рајко

Тодоровић

 

5.

 

ЈУН

 

/

8.

Елена

Марковић

2.

/

АПРИЛ

 

СВЕТИ САВА

КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

 

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Нина

Ђузић

4.

АПРИЛ

Виолина

 

2.

Наталија

Лукић

3.

АПРИЛ

Хармоника

 

3.

Софија

Павић

5.

АПРИЛ

Хармоника

 

4.

Катарина

Стаменковић

5.

МАЈ

Виолина

 

5.

Стефан

Шашић

4.

АПРИЛ

/

 

6.

Лана

Љешњак

3.

АПРИЛ

Хармоника

 

7.

Анђелија

Петковић

4.

АПРИЛ

Виолина

УЧЕНИЦИ КОЈИ НИСУ ПРИМЉЕНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ

 

8.

Јован

Арсић

4.

МАЈ

Виолина

 

9.

Сена

Павић

5.

АПРИЛ

Виолина

 

10.

Николина

 Јеремић

6.

АПРИЛ

Виолина

 

11.

Данијела

Трајковић

3.

МАЈ

Виолина

 

ЛУГАВЧИНА

 

ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

 

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Петар

Стокић

 

МАЈ

/

 

2.

Николина

Томић

2.

ЈУН

/

 

 

КЛАВИР У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

 

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

 

1.

Миона

Ђурђевић

2.

ЈУН

/

 

2.

Наталија

Радошевић

2.

ЈУН

/

 

3.

Милица

Рајић

3.

ЈУН

/

 

4.

Николина

Тонић

3.

ЈУН

/

 

ВАНРЕДНО

ХАРМОНИКУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

 

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Ђурђа

Стевановић

4.

ЈУН

/

2.

Андријана

Лакић

3.

ЈУН

/

3.

Теодора

Мезић

3.

ЈУН

/

 

ГИТАРУ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ МОГУ ДА УПИШУ:

Бр.

Име и презиме

Разред у ОШ

2019/20.

Рок

Други инструмент

1.

Лука

Поповић

1.СШ

ЈУН

/

 

ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ НИСУ УПИСАНИ У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ ОСТАЛО ЈЕ СЛОБОДНИХ МЕСТА НА СЛЕДЕЋИМ ИНСТРУМЕНТИМА:

  • ВИОЛОНЧЕЛО – 6 место
  • КЛАРИНЕТ 8  места
  • САКСОФОН – 5 места
  • ХАРМОНИКА – 15 места
  • ТРУБА/ТРОМБОН – 10 места
Објављено: 19.06.2019